Det här är vi!

Här hittar du (nästan) alla aktiva ledare och funktionärer i kåren. Det är vi som har förmånen att få dela alla Djupadals scouters äventyr på möten, hajker och läger och se dem växa och utvecklas.

Ledare Spårare

Eva Lundberg

Avdelningsansvarig Indianerna

Tyra Ekengård

Ung ledare

Jack Ingels

Ung ledare

Karl-Fredrik Granlund

Madeleine Granlund

Taino Bendz

Dario Idzakovic

Hedvig Alling

Aimée Camitz

Avdelningsansvarig Vikingarna

Martin Skjold

Angelica Miraglia

Mikael Wertheim

Siri Erlandsson

Sofia Öhrn

Andreas Asker

Ann-Katrin Ottosson

Avdelningsansvarig Piraterna

Carl-Fredrik Finnsson

Maya Arvidsson Silwal

Ung ledare

Thea Björnsson

Ung ledare

Sixten Nilsson

Ung ledare

Ledare Upptäckare

Tommy Bejerås

Sekreterare

Mattias Regnell

Albert Bertilsson

Sara Alfredsson

Avdelningsansvarig Spanarna

Christian Larsson

Ebbe Ekengård

Ung ledare | Utmanarrepresentant i Styrelsen

Adrian Bruhn

Calle Gisselsson

Avdelningsansvarig Snapphanarna

Theo Lindquist Högborg

Ida Bodin Eriksson

Elias Wahlgren

Ung ledare

Ledare Äventyrare

Anette Lilja

Moa Mannerström

Avdelningsansvarig Riddarna

Sophia Streiby

Theo Lindquist Högborg

Ebba Källström

Mikael Lindberg Spiik

Julia Wallén

Joel Kruse

Styrelseledarmot

Ledare Utmanare

Jakob Öreberg

Ansvarig roverscouter

Theodor Söderberg

styrelseledamot

Anna Lagercrantz

Olof Linge

Therese Bjarnevik

Styrelsesuppleant

Ledare Bäverscouter

Anna Arvidsson

Ansvarig Bäverscouter

Elly Arvidsson

Ung ledare

Ledare Familjescouting

Elin Asker

Caroline Bolmeson

Kimberly McCleary

Funktionärer

Johan Ekengård

Gunvor Månsson

Pernilla Winberg

Revisor

Håkan Dennersten

Ansvarig Elinelunds naturcenter

Anchi Nordström

Sekreterare

Linus Magnusson

Frida Ekengård

Johan Magnusson

Stugfogde

Annika Sahlin

Rolf Nielsen

Stina Törnberg

Juliette Daar

Sekreterare

Roger Persson

REVISOR

Styrelse

Ingela Högborg

Vice Kårordförande

Sara Bengtsson

Sekreterare

Torsten Lidén

Kassör

Anders Brattwall

Styrelseledamot

Lukas Öreberg

styrelseledamot

Theodor Söderberg

styrelseledamot

Tommy Bejerås

Sekreterare

Joel Kruse

Styrelseledarmot

Ebbe Ekengård

Ung ledare | Utmanarrepresentant i Styrelsen

Therese Bjarnevik

Styrelsesuppleant

Anders Ellman

Styrelsesuppleant